23 Following
boule

boule

Currently reading

Everything For Us (The Bad Boys, #3)
M. Leighton
Zelená jako smaragd (Drahokamy, #3)
Kerstin Gier
Mráz ze záhrobí (Harper Connelly Mysteries, #3) - Charlaine Harris Nic složitého, ale líbilo se mi, což dokazuje i to, že jsem na jeden zátah před spaním přečetla asi 180 stránek.
Horečka Dananů (Horečka, #3) - Karen Marie Moning, Jan Sládek Mac má pořád své slabé chvilky, ale zlepšuje se, stejně jako i jednotlivé díly. Po pomalejším začátku se to hezky rozjelo, s Barronsem i V'lanem je sranda (akorát mi tedy moc nesedí, že jim Mac pořád vyká, zvlášť tomu V'lanovi).
Vidím to tak na 4,5*.
On Every Street  - Karina Halle Ok, tak Javier rozhodně překvapil.
Sharp Objects - Gillian Flynn Creepy.
3,5*
The DUFF: Designated Ugly Fat Friend - Kody Keplinger Dobrá knížka, ale vzhledem k tomu, že mi nějakou dobu nefungoval internet, jsem ji přečetla až moc rychle, což bylo na možná na škodu. Bianca mi byla sympatická, to samé ale nemůžu říct o jejích kámoškách, ty mi přišly dost otravný. A Weasly byl prostě Weasly. A i když se dalo přepokládat, jak to dopadne, tak ale ne od uplného začátku, co pokládám za plus.
Lepší 4*.
Kiss of Snow - Nalini Singh Na tenhle díl jsem se těšila hodně dlouho, možná proto jsem byla nakonec trošičku zklamaná, ale ve srovnání s ostatními díly série si to asi těch 5 hvězdiček zaslouží.
BZRK - Michael  Grant Velmi zajímavý námět, musím říct, že možnost prohlídnout si to dole v masu by mě docela lákala.
Druhý díl si určitě nenechám ujít.
Magic Rises (Kate Daniels, #6) - Ilona Andrews Tehle díl neměl chybu. Kromě smrti Tety B :(
Na jednu stranu to možná nebyla úplně typická Kate, protože děj se neodehrává jako tradičně v Atlantě, ale zas poznáme nové lidi a hlavně tedy příšery a téměř všechny hlavní postavy z Atlanty jsou stejnak přítomny.

Totožnost Lorda Megobariho byla docela šokem, ale musim říct, že pro mě to je dokonalej záporák.
Affliction - Laurell K. Hamilton S původní Anitou se to nedá vůbec srovnávat, ta série už je úplně někde jinde, ale v porovnání s posledními byl tenhle díl dle mého jeden z těch lepších.
Negativně hodnotím první třetinu knihy, těch neustálých debat v důsledku zakomplexovanosti či předsudků a nesnášenlivosti různých osob (policie, Micahova rodina apod) bylo až moc. Jasně něco k tomu patří, ale třeba výstup Nildy nebo rozmluva o Damienovi mi v danou chvíli naprosto zbytečný, ať se to klidně řeší, ale v jiném díle, kde se to bude dál vztahovat k ději.
Na druhou stranu plus, že až asi do půlky se to obešlo bez sexu a ardeur, protože to se většinou dost zvrtne, ale tentokrát to bylo v tomhle ohledu poměrně poklidný.
Taky jsem ráda, že jsme mohli poznat Michaovu rodinu, a tradiční rodinka to opravdu není :D A dokonce jsem si celkem oblíbila Deva, předtím jsem ho totiž moc nemohla vystát.
Když přišla na řadu konečně nějaká ta akce, zápletka byla docela dobrá, ale je vidět, že možná pomalu začínají docházet nápady.
Uncharted - Tracey Garvis-Graves Někdy je výhoda si nepřečíst anotaci, protože pak je člověk správně překvapený, v tomto případě rozhodně příjemně.
Na dnešní parný odpoledne to bylo fajn počtení. Jo, asi to bylo jedno velký klišé, ale nic náročnějšího by stejně asi dneska můj mozek nezvládnul.
On the Island  - Tracey Garvis-Graves Nějak jsem zrovna neměla náladu na Anitu, kterou mám rozečtenou, a tak jsem včera sáhla náhodně po téhle knížce, kterou jsem měla už nějakou dobu ve čtečce, i když žádná velká očekávání jsem neměla.

Asi tak první třetinu jsem měla mocit, že jsem si klidně spíš mohla znova přečíst Robinsona Crusoa. Je teda fakt, že tady byly aspoň občas nějaké trochu vtipné situace (tak tři :D). Ale chápu, že není moc jiných možností, kde by se dvě osoby ocitly na tak dlouho v podobné situaci. Prvně jsem si říkala, že to je popsaný docela reálně, ale pak se mi to začalo zdát docela ujetý, protože ani nechtějte vědět, jak dlouho na tom ostrově nakonec byli, a pořád měli zásoby z kufru, který jim moře vyplavilo. A třeba lov žraloka byl taky trochu mimo.
Až kolem poloviny mi přišlo, že se začalo konečně něco víc dít. Romantický příběh nebyl špatný, asi i lepší průměr, a věděla jsem, že dokud to nedočtu, nebudu mít klid, ale bohužel fakt, že tam zůstali nakonec asi 3 roky, mi přišel trochu nereálný a pořád jsem nad tím musela dumat, jestli je to takhle možný, že mi to trochu zkazilo dojem z celého příběhu.

3,5*

The Indigo Spell - Richelle Mead 4,5*
Prázdné místo - Hana Zahradníková, J.K. Rowling Chápu, že ne všem se tahle knížka líbí. Ale já mám ráda, když je hodně postav a je to pak celé různě zamotané a projené. (I když mám pocit, že mi trvalo možná tak 100 stran než jsem se vůbec pořádně zorientovala, kdo je kdo.)

Akorát ten konec by mě nemusel tak naštvat a u víc postav bych ráda trochu víc věděla, jak to s nima dopadlo, ale jinak to nebylo špatné.

Teď mě tak napadlo, že mi to místy docela připomínalo seriál Skins. Je vidět, že to je oboje britský.
The Golden Lily - Richelle Mead Určitě lepší než první díl, ale zas na 5 hvězdiček to u mne taky není.

Chudák Adrian:( :D
Pokrevní pouta (Pokrevní pouta, #1) - Richelle Mead,  Katrin Chýlová Vidím to tak na 3,5*.
Čte se to dobře, ale prostě mě to zrovna úplně nechytlo.
Epilogue: The Dark Duet (The Dark Duet, #2.5) - C.J. Roberts 3,5*