23 Following
boule

boule

Currently reading

Everything For Us (The Bad Boys, #3)
M. Leighton
Zelená jako smaragd (Drahokamy, #3)
Kerstin Gier
On the Island  - Tracey Garvis-Graves Nějak jsem zrovna neměla náladu na Anitu, kterou mám rozečtenou, a tak jsem včera sáhla náhodně po téhle knížce, kterou jsem měla už nějakou dobu ve čtečce, i když žádná velká očekávání jsem neměla.

Asi tak první třetinu jsem měla mocit, že jsem si klidně spíš mohla znova přečíst Robinsona Crusoa. Je teda fakt, že tady byly aspoň občas nějaké trochu vtipné situace (tak tři :D). Ale chápu, že není moc jiných možností, kde by se dvě osoby ocitly na tak dlouho v podobné situaci. Prvně jsem si říkala, že to je popsaný docela reálně, ale pak se mi to začalo zdát docela ujetý, protože ani nechtějte vědět, jak dlouho na tom ostrově nakonec byli, a pořád měli zásoby z kufru, který jim moře vyplavilo. A třeba lov žraloka byl taky trochu mimo.
Až kolem poloviny mi přišlo, že se začalo konečně něco víc dít. Romantický příběh nebyl špatný, asi i lepší průměr, a věděla jsem, že dokud to nedočtu, nebudu mít klid, ale bohužel fakt, že tam zůstali nakonec asi 3 roky, mi přišel trochu nereálný a pořád jsem nad tím musela dumat, jestli je to takhle možný, že mi to trochu zkazilo dojem z celého příběhu.

3,5*