23 Following
boule

boule

Currently reading

Everything For Us (The Bad Boys, #3)
M. Leighton
Zelená jako smaragd (Drahokamy, #3)
Kerstin Gier
Affliction - Laurell K. Hamilton S původní Anitou se to nedá vůbec srovnávat, ta série už je úplně někde jinde, ale v porovnání s posledními byl tenhle díl dle mého jeden z těch lepších.
Negativně hodnotím první třetinu knihy, těch neustálých debat v důsledku zakomplexovanosti či předsudků a nesnášenlivosti různých osob (policie, Micahova rodina apod) bylo až moc. Jasně něco k tomu patří, ale třeba výstup Nildy nebo rozmluva o Damienovi mi v danou chvíli naprosto zbytečný, ať se to klidně řeší, ale v jiném díle, kde se to bude dál vztahovat k ději.
Na druhou stranu plus, že až asi do půlky se to obešlo bez sexu a ardeur, protože to se většinou dost zvrtne, ale tentokrát to bylo v tomhle ohledu poměrně poklidný.
Taky jsem ráda, že jsme mohli poznat Michaovu rodinu, a tradiční rodinka to opravdu není :D A dokonce jsem si celkem oblíbila Deva, předtím jsem ho totiž moc nemohla vystát.
Když přišla na řadu konečně nějaká ta akce, zápletka byla docela dobrá, ale je vidět, že možná pomalu začínají docházet nápady.