23 Following
boule

boule

Currently reading

Everything For Us (The Bad Boys, #3)
M. Leighton
Zelená jako smaragd (Drahokamy, #3)
Kerstin Gier
Dare You To (Pushing the Limits, #2) - Katie McGarry Na další knihu od Katie McGarry jsem byla hodně zvědavá. Už před vydáním mě překvapilo, že hlavním párem nebude Beth a Isaiah, ale nakonec (i po přečtení rozhovoru s Katie,kde se k tomu vyjadřuje) jsem musela dát za pravdu, že takhle to je lepší.

Docela příjemnou změnou bylo, že tu je na rozdíl od většiny příběhů s podobnou tématikou bad girl, nikoliv bad boy. A jak víme už z Pushing the Limits, Beth to rozhodně to nemá lehké a vzorně určitě nežije. Na druhou stranu Rayn, talentovaný hráč baseballu, má zdánlivě perfektní život na malém městě s bohatými rodiči.

Ze začátku mi přišlo, že se ti dva k sobě moc nehodí. Různé události je svedou k sobě, ale vlastně se moc nemusí a navzájem se spíš jen využívají, aby dosáhli nečeho svého. Postupně se ale jejich vztah změní k lepšímu. Stále se však musí vypořádat s různými problémy.

Musím říct, že prvně jsem moc nechápala logiku některých jejich rozhodnutí, ale jsem je oba postupně více poznávala, dávalo to smysl. Někdy se mi skoro až chtělo brečet, jak mi jich v některých situacích bylo líto. Hlavně určité postavy jsem opravdu měla chuť zaškrtit - Trenta, matku Beth, rodiče Ryana nebo Gwen. O to víc jsem pak jsem byla ráda za jakékoliv pozitivní momenty.

Za PtL určitě Dare to You nezůstává pozadu. Rozhodla jsem se dát 4 hvězdičky a už se těším na další díl.