23 Following
boule

boule

Currently reading

Everything For Us (The Bad Boys, #3)
M. Leighton
Zelená jako smaragd (Drahokamy, #3)
Kerstin Gier
Vain - Fisher Amelie Jsem to přečetla nějak rychle, že jsem se ani v průběhu nestačila zamyslet, jestli se mi to líbí nebo ne :)

Tahle knížka mi nějak padla do uka, ani přesně nevím proč, protože jsem v podstatě netušila, o čem bude. Nakonec musím říct, že jsem byla velmi příjemně překvapená.
Když jsem předtím někde četla, že tahle knížka je jiná, myslela jsem si, že je to hlavně narážka na to, že hrdinka není na začátku chudinka v koutě ale dle jejích slov: friend using, drug abusing, sex addict from Los Angeles, every girlfriend’s worst nightmare and every boy’s fantasy. To sice byla pravda, ale bylo za tím víc.
Pro mne bylo překvapením, že většina děje se neodehrává v USA nýbrž v Ugandě. To hodnotím kladně, protože příběhů zasazených do prostředí střední/vysoké apod. v Americe už začíná být až moc. Docela by mě akorát zajímalo, jestli tam autorka vůbec byla. Některé věci související s životem tam mi přišly trochu divný nebo nedomyšlený, ale co já vím...
Proti Ianovy nemám žádný námitky ;) Sice jsem si prvně říkala, že na 20 let se chová až moc dospěle, ale on takovýhle život naučí asi leckoho.

Dávám 4,5 hvězdičky, byl tam dle mého ještě nějaký další potenciál a konec přece jen trochu moc klišoidní, ale z ya (new adult) knih, které jsem četla v poslední době, se rozhodně řadí mezi ty nejlepší.