23 Following
boule

boule

Currently reading

Everything For Us (The Bad Boys, #3)
M. Leighton
Zelená jako smaragd (Drahokamy, #3)
Kerstin Gier
Truth (Consequences, #2) - Aleatha Romig Druhý díl sledoval mnohem více postav, hodně z nich předtím neznámých a taky velká část minulosti byla odhalena. Celkově mi příběh přišel mnohem víc komplexní.

Claire z prvního dílu jsem moc nerozumněla, ale tady se vzmužila a začla se konečně snažit, aby bylo i po jejím, tahle Claire byla rozhodně více sympatická.

Tony... V průběhu Consequences jsem věřila, že se Tony může změnit a taky mnohokrát ukázal své světlé stránky. Ale stalo se, co se stalo, a já ho nesnášela. A říkala jsem si, že Harry by byl mnohem lepší. A tento pocit se mě držel dost dlouho (aspoň tak do poloviny Truth, možná déle). Ani nevím, kdy to přišlo, ale najednou jsem mu přála další šanci a pak mi ho bylo dokonce líto??? Tolik k nesnášení, ale co udělal zapomenout nejde.

Na jednu postavu jsem musela totálně změnit názor, bojím se co provede v dalším díle.

I když se v Truth dělo hodně věcí, byla tam více "detektivní" zápletka, tak občas to bylo trochu zdlouhavé, mírné zkrácení by mi nevadilo. Každopádně závěrečné události se udály až moc rychle a já opět mohla jen zírat. Něco jsem čekala, něco vůbec.

Jak jsem si říkala, že nevím jestli bych Consequences četla znova, tak Truth klidně jo, protože bych se mohla na určité situace dívat jinak, určitá odhalení ukázala na to, že ne všechno se stalo tak, jak se zprvu zdálo.

4,5*